Меню

Зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «ФЕНІКС»

керівник Грідюшко Ірина Андріївна

педагоги Дешко Наталія Антонівна та Малиш Катерина Сергіївна

Гурток  образотворчого мистецтва „ФЕНІКС” було засновано 1 вересня  2010 року.

Ця промовиста назва виникла в уяві яскраво, і надихнула на подальшу плідну працю. Значення назви: Ф-фантазія, Е-енергія, Н-натхнення, I-ідея, К-краса, С-сучасність та чарівний золотий птах.

 

У гуртку «ФЕНІКС» навчається 80 учнів, віком від 5 до 16 років.

Навчання в колективі передбачає постійні цікаві і пізнавальні уроки та веселі перерви. Та включає практичні та теоретичні заняття з предметів-композиція,малюнок,живопис,історія мистецтв. Керівник-Грідюшко Ірина Андріївна - художниця, дизайнер, педагог, має індивідуальний творчий підхід до кожного учня.  У колективі панує дружба і взаєморозуміння.

Кожен вихованець отримує позитивний заряд енергії та нові вміння.

Гурток„ФЕНІКС” веде активну виставкову діяльність, бо кожен учасник цього колективу по-своєму, фарбами передає на папері побачене чи почуте.

Виставки малюнків в музеях Полтави:  «Світ очима дітей» - 2012р.,«Таємниці підводного світу»-2014р.,«Пейзажі моєї Батьківщини»-2015р.Також вихованці презентують виставки малюнків до свят в ОЦЕВУМ. Учні  є    активними учасниками Всеукраїнського  проекту молодих художників «Талант-Арт» м.Київ та переможцями різних мистецьких конкурсів. Зокрема,вихованка гуртка(Д`яконенко Дарина) брала участь у своренні маштабної картини,що потрапила до Книги рекордів України в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Омріяна Україна очима дітей».Керівник та учні організували виховні заходи: «Любові краплинка-листівка-валентинка»2012р, «Дерево-родину-бережи завжди»2013р, «Мандрівка до підводного світу»2014р, «Найдорожчий скарб» 2015р, «Книга-мандрів»2016р.Ці заходи виявили  багатогранні таланти дітей. Учні та керівник виступають на радіо «Лтава» в програмі «Полуденок»,та відвідують музеї міста та культурні заходи. Влітку працюють на пленері в парках та скверах міста. Ми не збираємося зупинятися на здобутому, сміливо крокуємо в ногу з часом, ростемо і розвиваємося, удосконалюємось самі і робимо світ барвистим.  

Наш девіз:„Фарби в руки візьмем ми.

Енергійні кольори .

На папері вмить з’явивсь

Іскристий птах, що прагне ввись!

Краса, мистецтво-це тепло.

Сьогодні творимо добро