Меню

Гурток інтелектуального розвитку «ЧОМУСИКИ»

 

керівник Жаркова Діана Валеріївна

 

колектив у Facebook Instagram

 

Ні для кого не секрет, що вступ до школи і молодший шкільний вік є важливим етапом життєвого шляху дитини. Сьогодні в освіті актуальним є питання формування компетентності дитини - не тільки володіння певним багажем знань, а вміння їх критично осмислити, продуктивно використовувати, самотужки поповнювати, збагачувати.

Модернізація початкової освіти в Україні закономірно викликала зміни в структурі навчання і підготовки дитини віком від 4 до 6 років. Тому для вступу дитини до школи їй необхідно знати блок певних наук та виконувати роботи за зразком.

Саме тому 2016 року для допитливих, непосидючих і талановитих дітей був створений гурток інтелектуального розвитку «ЧОМУСИКИ».

Під керівництвом Жаркової Діани Валеріївни вихованці гуртка не лише опановують навчальну програму, а мають нагоду познайомитися з цікавими професіями «вживу», відвідуючи різноманітні екскурсії та запрошуючи до розмови цікавих людей.

Гурток працює за програмою, яка розрахована на 2 роки навчання. Перший рік дає дитині змогу опрацювати такі теми: «Будова тіла людини», «Етика, естетика та гарні манери», «Моя сім’я», «Календарні свята», «Я і світ (професії, спорт, транспорт)», «Я і природа», «Космос і Всесвіт», «Цікава географія», «Моя країна», «Майбутні першокласники (логіка, пам’ять, математика)». Другий рік передбачає вивчення наступних тем: «Навколосвітня подорож (знайомство з материками)», «Історія (історія країни та світу)», «Література (видатні письменники України, світу, українські народні казки)», «Мистецтво (відомі художники і картини світу)», «Нас чекає перший клас (логіко-математичний розвиток)».

А закінчується навчання традиційною інтелектуальною грою «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», де діти мають змогу продемонструвати свої знання, вміння та навички. Гра сприяє розвитку розумових здібностей дітей та виникненню в них інтелектуальних почуттів, пов’язаних з потребою в пізнанні, пошуками істини та розв’язуванням різного роду мисленнєвих завдань.

Ось і все! А якщо раптом вам не віриться - приходьте і переконайтеся!