8 жовтня в ОЦЕВУМі відбувся щорічний конкурс з образотворчого мистецтва та літературної творчості серед дітей дошкільного та молодшого шкільного віку «Моя країна - Україна» (координатор - методист Ніна Разінькова), присвячений Дню захисника України.
У конкурсі взяли участь 56 вихованців гуртків закладу, які надали роботи з образотворчого мистецтва та 1 вихованець – з літературної творчості.
Найактивнішими учасниками конкурсу з образотворчого мистецтва були вихованці гуртків Решетилівської філії ОЦЕВУМу:
- дизайну «Мokosha» (керівник – Царінна М.В.),
- прикладної графіки «Малювака» (керівник – Грицай М.С.),
- «Пластиліновий живопис» (керівник – Романько М.О.),
- образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» (керівник – Компанієць О.О.),
а також вихованці
- народного художнього колективу гуртка «Циркова студія «Єдність» (керівники – Галкін Р.І. та Галкіна Ю.В.),
- зразкового художнього колективу гуртка кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.),
- зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М., Волкова О.А.),
- зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Силует» (керівник – Теремецька Т.І.),
- гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник – Минак А.Б.),
- гуртка «Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» (керівник – Писаренко Л.В.).
У конкурсі з літературної творчості взяв участь зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» (керівник – Синягівська І.С.).
За підсумками конкурсу з образотворчого мистецтва перемогу отримали наступні вихованці ОЦЕВУМу:
Вікова категорія 6-9 років
Гран-прі
Підгорна Ріма – гурток «Інструментальний ансамбль «Ноктюрн» (керівник – Писаренко Л.В.);
I місце
Коваленко Аріна – зразковий художній колектив гурток кераміки «Обереги» (керівник – Порощай Т.В.);
Кравченко Аріна – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);
Плюхніна Ярина – гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник – Минак А.Б.).
II місце
Дякончук Анастасія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Крятова Вероніка – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);
Лоцман Каріна – гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Веселка» (керівник – Минак А.Б.);
Охріменко Анастасія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);
Пилипенко Марія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.).
III місце
Алексєєва Поліна – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);
Немеш Поліна – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);
Новостроєнна Ліза – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);
Пасічко Вікторія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Скляренко Мілана – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.);
Спічакова Анісія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.).
Вікова категорія 10-11 років:
I місце
Гавриленко Дар’я – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Колективна робота вихованців зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Силует» (керівник – Теремецька Т.І.);
Сурмач Вікторія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівник – Волкова О.А.).
II місце
Барвінко Олена – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Лобач Мирослава – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Педорич Антон – гурток прикладної графіки «Малювака» (керівник – Грицай М.С.);
Ульянцева Діана – народний художній колектив гурток «Циркова студія «Єдність» (керівник – Галкін Р.І.);
Царінна Вікторія – гурток прикладної графіки «Малювака» (керівник – Грицай М.С.).
III місце
Андрусенко Катерина – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Бойко Дар’я – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Сторожук Ксенія – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.);
Хвостенко Олена – зразковий художній колектив гурток образотворчого мистецтва «Фенікс» (керівники – Койло Я.М.).
У конкурсі з літературної творчості I місце посів вихованець зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Шамота Артур (керівник – Синягівська І.С.).
Всі роботи, які взяли участь у конкурсі, будуть передані військовим в зону проведення ООС в подарунок до свята.
(Повідомлення Полтавського обласного військогового комісаріату про отримання малюнків)