Меню

Юні полтавські митці - серед лідерів Всеукраїнського конкурсу «ЗА НАШУ СВОБОДУ»

 Дата: 
08.10.2020

30 вересня в Українському державному центрі позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «ЗА НАШУ СВОБОДУ», організованого Міністерством освіти і науки України, Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадською спілкою «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників антитерористичної операції» та УДЦПО, з метою надання моральної підтримки воїнам ООС, розвитку почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави, виховання любові до рідного краю, родинного вогнища та національної культури, розвитку і підтримки здібних, обдарованих і талановитих дітей.

На конкурс було направлено 350 робіт з 14 областей України і, за підсумками, переважну більшість призових місць отримали юні митці з Полтавської, Сумської та Хмельницької областей. Серед представлених від Полтавщини 23-х робіт у розділі «Образотворче мистецтво» та 17-ти у розділі «Поезія» (вірші) на тему: «Листи на фронт», призові місця здобули 16 і 11 відповідно.

Вітаємо з перемогою та відзнаками:

 

Дипломом І ступеня

 
у розділі «Образотворче мистецтво»:

Білаш Антоніну, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», за роботу «Заповіт», керівник Темносагата Л.А.;

Гарбовську Ксенію, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Свобода – вища цінність людського буття», керівник Колодяжна С.Г.;

Остапенка Володимира, вихованця гуртка «Чарівний пензлик» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27», за роботу «Повертайтесь, журавлі, додому…», керівник Медяник О.П.;

Попову Ярину, вихованку гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво» Гадяцького районного Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «За мирне майбутнє», керівник Бездудна Н.В.;

Темносагату Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», за роботу «Дівчата зрізають коси і туго шнурують берці», керівник Темносагата Л.А.;

Темносагату Вікторію, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Комунального закладу «Шишацький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради», за роботу «Мій тато - герой», керівник Темносагата Л.А.;

Фролову Анастасію, ученицю Розсошенської гімназії Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, за роботу «В пам’яті назавжди», вчитель Бойко О.А.;

 
у розділі «Поезія»:

Ольховського Максима, учня Полтавської гімназії №17 Полтавської міської ради Полтавської області, за роботу «Героям небесної сотні», вчитель Промська О.І.;

 

Дипломом ІІ ступеня

 
у розділі «Образотворче мистецтво»:

Кравченка Андрія, вихованця гуртка «Колорит» позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, за роботу «Журба», керівник Горєлова Г.В.;

Кравченка Артема, вихованця клубу художнього читання «Калинонька» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Полтавської області, за роботу «Незламні захисники летовища», керівник Сабадирь Г.В.;

Середняка Дениса, вихованця студії образотворчого мистецтва Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Пісня свободи», керівник Бандурко Н.В.;

Скубій Максима, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Комунального закладу Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості Новосанжарської селищної ради Полтавської області, за роботу «Вперед до перемоги», керівник Слабка Л.А.;

 
у розділі «Поезія»:

Гулєнцову Кіру, вихованку гуртка «Перевесло» Хорольського навчально- виховного комплексу Полтавської області, за роботу «Спасибі, солдате!», керівник Рябенко С.М.;

Литвина Ігоря, вихованця гуртка «Юний поет» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені В.О.Нижниченка Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, за роботу «Слава героям», керівник Завадська Т.В.;

 

Дипломом ІІІ ступеня

 
у розділі «Образотворче мистецтво»:

Бабінець Наталію, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка «Творча майстерня народного декоративно-ужиткового мистецтва «Барвінок» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Спокійно спить Україна-мати, коли на стажі є солдати», керівник Колодяжна С.Г.;

Бусло Олену, вихованку гуртка «Декор» Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Ангел-охоронець сучасності», керівник Горбань О.В.;

Бутурлима Матвія, вихованця гуртка «Образотворче мистецтво» Гребінківського Центру дитячої та юнацької творчості Гребінківської міської ради Полтавської області, за роботу «Повертайся живим!», керівник Бутурлим Н.О.;

Конотоп Алісу, ученицю  Великокринківської  загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів Глобинської райради Полтавської області, за роботу «Боже, Україну бережи», вчитель Яровикова Н.О.;

Угніч Дар’ю, вихованку гуртка образотворчого мистецтва «Колорит» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «За нашу свободу», керівник Лобода Ю.В.;

 
у розділі «Поезія»:

Білаша Іллю, вихованця гуртка Дитячого театру «Котигорошко» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Полтавської області, за роботу «Хай в мирі Україна процвіта!», керівник Білаш О.В.;

Дядечко Єлизавету, вихованку Зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді, за роботу «Атовцям», керівник Синягівська І.С.;

Колісник Анну, вихованку літературної студії «Сяйво» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна Полтавської області, за роботу «Іловайськ – це біль і втрата», керівник Кузема В.С.;

Курило Вадима, вихованця гуртка «Ліра» Градизької гімназії імені Героя України Олександра Білаша Полтавської області, за роботу «Не журіться, не плачте, матусю…», керівник Лаворько М.В.;

Пасько Тетяну, вихованку літературної студії «Муза» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості, Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М. М. Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області, за роботу «Благословенні долею», керівник Заложчик З.В.;

Пипко Олександру, вихованку гуртка виразного читання «Ластівка» Хорольського районного Центру дитячої та юнацької творчості Полтавської області, за роботу «Мамо, журавлі летять», керівник Рябенко С.М.;

Сердюк Богдану, ученицю Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області, за роботу «Син героя», вчитель Драпогуз Л.О.;

Чернецьку Єлизавету, вихованку літературної студії «Муза» Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості, Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого Семенівської селищної ради Полтавської області, за роботу «Синові Вкраїни», керівник Заложчик З.В.

 

Миру, успіхів і творчого натхнення вам, дорогі діти!

 

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat или click here to download the PDF file.

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
 
Жовтень 2020