Меню

Юні казкарі Полтавщини змагалися у «Випробуванні на чесність»

 Дата: 
13.02.2020

12 лютого в ОЦЕВУМі відбулося засідання журі ІІ обласного конкурсу дитячої казки (координатор – методист Людмила Олексієнко), який проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку української мови через призму художньої казки, становленню національної свідомості та здатності до творчої самореалізації обдарованих дітей.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 63 юних казкарі, які творили на тему «Випробування на чесність».

 

За підсумками роботи журі переможцями стали:

 

Молодша вікова група (10-12 років)

 

ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ

Давидова Вєроніка, учениця Вікторійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пирятинської райдержадміністрації.

 

ДИПЛОМ ДРУГОГО СТУПЕНЯ

Бакута Ярина, вихованка літературного гуртка «Любисток» Опорного закладу «Оріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.М. Леонтовича Засульської сільської ради Полтавської області»;

Бондаренко Олеся, вихованка літературного гуртка «Літературна веселка» Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 Полтавської міської ради;

Козаченко Аміна, учениця Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лубенської міської ради.

 

ДИПЛОМ ТРЕТЬОГО СТУПЕНЯ

Адамчук Богдан, вихованець літературного гуртка «Літературна творчість» Сенчанського Будинку дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради;

Купрій Богда, учень Опорного закладу «Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради Полтавської області»;

Литвиненко Анастасія, вихованка літературного гуртка «,Літературна творчість» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Середня вікова група (13-15 років)

 

ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ

Дроботенко Валерія, учениця Котелевської гімназії № 1 імені С.А. Ковпака.

 

ДИПЛОМ ДРУГОГО СТУПЕНЯ

Міщенко Дарина та Софія, вихованки гуртка «Юний журналіст» Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості;

Пасько Тетяна, учениця Семенівського навчально-виховного комплексу № 1 імені М.М. Хорунжого Семенівської селищної ради;

Проценко Поліна, вихованка Літературної студії Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості при Оболонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради.

 

ДИПЛОМ ТРЕТЬОГО СТУПЕНЯ

Ісіченко Анна, учениця Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти Заворсклянської сільської ради Полтавського району;

Ляшенко Марія, учениця Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Полтавської міської ради.

 

Старша вікова група (16-18 років)

 

ДИПЛОМ ПЕРШОГО СТУПЕНЯ

Грицак Любов, вихованка гуртка «Книголюби» Бірківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені І.А. Цюпи Зіньківської районної ради.

 

ДИПЛОМ ДРУГОГО СТУПЕНЯ

Коваленко Ігор, вихованець гурта «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості;

Мазничко Катерина, вихованка літературного гуртка «Живе слово» Федіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Решетилівської районної ради;

Солдатенкова Жанна, вихованка літературної студії «Ліра» Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради.

 

ДИПЛОМ ТРЕТЬОГО СТУПЕНЯ

Купрієнко Євгенія, вихованка поетичної студії «Світанок» Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради;

Кушнірова Катерина, учениця Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Полтавської міської ради;

Попович Ірина, вихованка літературного гуртка «Золоте перо» Хорольської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Хорольської районної ради;

Рогова Мирослава та Торубара Вікторія, учениці Пирогівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради.

 

Вітаємо переможців!

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Серпень 2020