Меню

Визначено кращих «казкарів» серед учнівської молоді Полтавщини

 Дата: 
22.03.2019

22 березня у Полтавському ОЦЕВУМі вперше пройшов обласний конкурс дитячої казки (координатор - методист Людмила Олексієнко), який проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, сприяння розвитку української мови через призму художньої казки, становленню національної свідомості та здатності до творчої самореалізації обдарованих дітей.

Членами журі стали фахівці з Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського, члени обласного методичного об’єднання керівників літературних студій та дитячі письменники Полтави.

 
 
 

Журі розглянуло 83 роботи юних казкарів та визнчило переможців:

 

Вікова група 10-12 років

Диплом І ступеня

Шатило Софія – вихованка літературної студії «Муза» Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Диплом ІІ ступеня

Артюшенко Ростислав – вихованець літературного гуртка «Дивослово» Хорольської гімназії Хорольської районної ради;

Петренко Ксенія – вихованка літературного гуртка «Джерельце» опорного закладу «Білицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кобеляцької районної ради Полтавської області».

Диплом ІІІ ступеня

Демченко Даниїл – вихованець літературного гуртка «Чарівне слово» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Куратнік Ольга – вихованка літературної студії «Жар-птиця» Комунального закладу «Полтавська гімназія «Здоров’я» № 14 Полтавської міської ради Полтавської області»;

Курочка Єлєна – вихованка літературної студії Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості при Оболонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради.

 

 

Вікова група 13-15 років

Диплом І ступеня

Бєлозьорова Діана – вихованка літературного гуртка «Дивоцвіт» Старосанжарського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Оксани Мешко Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району.

Диплом ІІ ступеня

Проценко Поліна – вихованка літературної студії Семенівського районного будинку дитячої та юнацької творчості при Оболонській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради.

Диплом ІІІ ступеня

Білик Любов – вихованка літературної студії «Криниця» Малобудищанської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради;

Рашевська Марія – вихованка літературного гуртка «Росинка» Шевченківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Решетилівської районної ради;

Яковлєва Аліна – вихованка літературного гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

Вікова група 16-18 років

Диплом І ступеня

Малюсейко Ярослав – вихованець літературного гуртка «Літературна світлиця» Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука.

Диплом ІІ ступеня

Кузема Тарас – вихованець літературного гуртка «Літературна творчість» Кобеляцького будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А. Касьяна;

Нахімова Аліна – вихованка літературного гуртка «Гранослов» Малоперещеписького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені М.А. Клименка Малоперещепинської сільської ради Новосанжарського району.

Диплом ІІІ ступеня

Черненко Дар’я – вихованка літературного гуртка «Барви слова» Біляківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Семенівської районної ради;

Шенгер Мирослава – вихованка літературного гуртка «Літературна вітальня» Карлівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

 

Вітаємо всіх юних «казкарів» та бажаємо подальших літературних злетів!

Афіша

пн
вт
ср
чт
пт
сб
вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Квітень 2019