Меню

Гурток «ПЛАСТИЛІНОВИЙ ЖИВОПИС»

 

керівник Лебединська Анастасія Леонідівна

 

колектив у Facebook

Гурток «Пластиліновий живопис» розпочав свою творчу діяльність у вересні 2019 року. Нині гурток відвідує 14 діток віком від 8 років. Не дивлячись на те, що колектив гуртка сформувався зовсім недавно, керівник та вихованці працюють у тісному тандемі: діляться креативними думками, разом шукають нові ідеї для виробів та вигадують цікаві прийоми роботи з пластиліном та іншими пластичними матеріалами. Не дарма творче кредо гуртка «Сміливо мрій та творчо дій!».

 

Ідея створення гуртка «Пластиліновий живопис» належить талановитому педагогу Романько Марії Олександрівні. У 2013 році Марія Олександрівна закінчила факультет технологій та дизайну Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, має освітньо-кваліфікаційний рівень магістр. Активно займається творчою та науковою діяльністю: бере участь у мистецьких конкурсах та виставках, майстер-класах, розробляє методичні матеріали, організовує мистецькі зустрічі, виховні та культурні заходи для вихованців гуртка, на громадських засадах очолює молодіжний консультативно-дорадчий орган при Решетилівській міській раді (наразі - перебуває у соціаьній відпустці).

Наразі керівником гуртка є Лебединська Анастасія Леонідівна.

 

Гурток працює за авторською навчальню програмою, в рамках якої великий акцент робиться на використання інноваційних методів навчання, які сприяють розвитку творчих здібностей вихованців. Це дозволяє створити суб'єкт-суб'єктну взаємодію керівника гуртка і вихованця, що сприяє встановленню довірливих стосунків, атмосфери творчості і співпраці.

Хоч гурток працює не так давно, але вже має досягнення:

  • диплом ІІІ ступеня на Регіональному конкурсі з декоративно-ужиткового мистецтва «Дивосвіт»;
  • диплом ІІ та ІІІ ступеня на конкурсі «Найкраща ялинкова прикраса власними руками» серед вихованців ОЦЕВУМу;
  • учасники обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край».
 

Вихованці активно долучаються до виставок дитячої творчості, які організовуються у м.Решетилівка та в ОЦЕВУМі.