Меню

Гурток прикладної графіки «МАЛЮВАКА»

 

керівник Козлова Олександра Валеріївна

 

колектив у Facebook

 

Навесні 2019 року розпочав свій творчих шлях гурток прикладної графіки «Малювака». Сьогодні у ньому у двох академічних групах 29 вихованців вчаться виконувати графічні роботи у поєднанні з живописом, опановують різні техніки малювання: роздування, ниткографія, відбиток, монотипія та ін. Гуртківці знайомляться з основними законами кольорознавства та композиції, відпрацьовують навички створення та відображення бажаного на папері.

Гурток працює за навчальною програмою з прикладної графіки, рекомендованою Міністерством освіти і науки.

Опікується гуртком юних малювак талановитий художник Козлова Олександра Валеріївна

Своїх вихованців педагог заохочує брати участь у конкурсах, що вони успішно і роблять. Не зважаючи на невеликий досвід у малюванні, вихованці гуртка вже ставали призерами регіонального конкурсу «Дивосвіт – 2019», лауреатами Міжнародного конкурсу імені Саші Путрі, учасниками обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», обласного конкурсу малюнків «Охорона праці очима дітей», обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Барвисте перевесло» та інших.

Гуртківці залюбки відвідують мистецькі заходи у виставковій залі Центру культури і дозвілля «Оберіг», відвідують Решетилівський художній ліцей та Решетилівську школу мистецтв з метою збагачення творчого кругозору, переймання досвіду та цікавих ідей.