Меню

Гурток образотворчого мистецтва «КОЛЬОРОВІ ФАНТАЗІЇ»

 

керівник Компанієць Олександр Олександрович

 

колектив у Facebook

 

Гурток образотворчого мистецтва «Кольорові фантазії» розпочав свій творчий шлях у жовтні 2019 року. Гурток працює на базі Потічанської філії І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Опорного закладу «Решетилівський ліцей імені О.І.Олійника» (с.Потічок Решетилівського району). На разі, у гуртку навчається 14 вихованців – це дітки віком від 7 до 9 років.

Організовує роботу гуртка молодий педагог – Олександр Олександрович Компанієць, який отримав професію художника, закінчивши Решетилівський художній ліцей. Скромний і талановитий майстер своєї справи навчає дітей бачити прекрасне в простих речах, відображати дійсність по-своєму. Не дарма назва гуртка «Кольорові фантазії», бо повністю відповідає підходу до вивчення звичних тем.

Гурток працює за програмою, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. На заняттях діти працюють з фарбами (акварель, гуаш), кольоровими олівцями і фломастерами, пластиліном та папером. Це дає можливість удосконалювати навички роботи з різними матеріалами, розвивати творчі здібності, художнє та просторове мислення.

Вихованці гуртка беруть участь у різних виставках і конкурсах як у Потічанській школі, присвяченим різним заходам: новорічним святам, Міжнародному жіночому дню, тематичним тижням тощо, так і обласного рівня:

  • конкурс «Найкраща ялинкова прикраса власними руками» серед вихованців ОЦЕВУМу;
  • обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»;
  • обласний конкурс малюнків «Охорона праці очима дітей» та ін.