Меню

Вокальний гурток «КРАЇНА МРІЙ»

 

керівник Крохмальна Вікторія Вікторівна

 

колектив у Facebook

 

Голос дитини – це природний інструмент, який вимагає дбайливого ставлення, адже саме в дитинстві укріплюються голосові зв’язки та м’язи, формуються навички правильного дихання, саме спів допомагає правильному розвитку мовленнєвого апарату, тому становлення вокально-технічних умінь та навичок має здійснюватись професійно, з урахуванням вікових особливостей дітей.

Саме такий підхід до навчання дітей вокальному мистецтву забезпечує Крохмальна Вікторія Вікторівна, випускниця Гадяцького училища культури імені І.П.Котляревського.

Вокальна студія «Країна Мрій», яку вона очолює, створена у 2008 році, а на базі ОЦЕВУМу працює з 2016 року.

Головним принципом занять є дружнє спілкування. Ми формуємо не просто навчальну групу, а команду друзів, які ростуть і розвиваються разом в найкращому україномовному середовищі.

Мета діяльності гуртка:

  • вивчення правил правильного дихання, артикуляції, звуковідтворення, інтонації ;
  • навчання учнів вокальній майстерності і створенню образу виконуваних творів;
  • розвиток музичного вокального слуху;
  • розвиток творчих здібностей учнів в процесі вивчення та виконання музичного матеріалу;
  • розвиток і вдосконалення індивідуальних особливостей учнів;
  • виховання музичного смаку.

Навчання відбувається у двох жанрах: естрадний вокал та народний вокал.

Перший етап занять з вокалу – це постановка дихання і постановка голосу. На наступному етапі в роботу додається мікрофон і спів під мінус.

Заняття проходять в груповій формі навчання.

Вихованці гуртка «Країна мрій» активно приймають участь у різноманітних заходах та виборюють почесні місця і нагороди. Зокрема, вихованці гуртка є учасниками конкурсів: «Скарби Полтавщини», «Скарби нації», «Стань зіркою», «Шукаємо таланти», «Ми діти твої, Україно!», «Пісні моєї родини», «Веселка», «Миргородський квітограй», «Хорольські зірочки», «Дзвінкі голоси»; «Пісенні крила Чураївни», «Україна – це ми», «Штурм», «Рідна мати моя», «Зірковий час», «Мамина сорочка», «Пісні і танці Полтавщини», «Favorite fest», «Червона рута»; телевізійних благодійних фестивалів «Мистецький храм», «Чорноморські ігри», «Соловейко України»; міжнародних фестивалів «Назустріч мрії» (Болгарія), «Зоряний олімп» (Полтава), «Avanti» (Білорусь) та багато інших.

Завжди з відповідальністю та щирістю колектив бере участь у різноманітних благодійних заходах, що допомагають дітям прищеплювати з раннього віку почуття людяності, милосердя, щедрості, відчуття впевненості у собі та власної значущості!

Тож, у нашому гуртку ми не тільки навчаємо дітей правильно співати, але й просто бути гарними, щирими, доброзичними, ввічливими та розумними людьми!

Приєднуйтесь до нашої творчої родини!